+421 949 181 351 info@tcs-slovakia.sk

Hľadáte uplatnenie v zavedenej a stabilnej spoločnosti, nie však v korporátnom molochu?

Už Vás existujúce zamestnanie nenapĺňa alebo hľadáte novú príležitosť?

Chcete byť súčasťou ústretového a priateľského kolektívu?

Máte chuť do práce a nebojíte sa výziev?

KONTAKTUJTE NÁS A PRIDAJTE SA K NÁM!

    Aktuálne hľadáme nových kolegov na pozícii

    SERVISNÝ TECHNIK
    OBCHODNÝ ZÁSTUPCA UPRATOVACEJ TECHNIKY

    Baví Ťa cestovať, máš obchodného ducha a rád komunikuješ s ľuďmi?
    Hľadáme do nášho tímu nového kolegu na pozícii OBCHODNÝ ZÁSTUPCA UPRATOVACEJ TECHNIKY v zavedenej firme.

    Pracovná náplň:
    – priama komunikácia so zákazníkmi so zameraním na predaj a prenájom techniky
    – aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a informácií
    – komplexná starostlivosť o existujúcich klientov v pridelenom regióne
    – vedenie obchodných rokovaní od ponuky po konečnú realizáciu obchodu
    – podieľanie sa na stratégii rozvoja spoločnosti
    – reporting a spätná väzba z trhu

    Požadujeme:
    – príjemné vystupovanie, veľmi dobré prezentačné a vyjednávacie schopnosti
    – aspoň 5-ročnú prax na obdobnej obchodnej pozícii
    – samostatnosť, iniciatívu a ochotu učiť sa
    – vodičský preukaz sk. B s praxou v riadení
    – užívateľská práca s PC
    – znalosť anglického jazyka výhodou
    – trestná bezúhonnosť a spoľahlivosť
    – miesto bydliska v regióne sever, východ Slovensko (Žilinský, Košický, Prešovský kraj) výhodou

    Ponúkame:
    – atraktívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti s výborným kolektívom
    – mnohostrannú pracovnú náplň s vlastnou organizáciou času
    – zaujímavé a motivačné finančné ohodnotenie (fixná mzda + provízia podľa dosiahnutých výsledkov)
    – služobný automobil, NTB, mobilný telefón aj na súkromné využitie

    Zvoľte si dĺžku záruky
    TCS Slovenská republika, s.r.o.
    +421 949 181 351
    info@tcs-slovakia.sk
    tcs-slovakia.sk