+421 949 181 351  

O nás

KTO SME?

Spoločnosť TENNANT patrí k popredným výrobcom špičkovej čistiacej a upratovacej techniky. So svojimi výrobnými závodmi v USA (Mineapolis a Holland), Holandsku (Uden), Veľkej Británii (Northampton a Falkirk), Číne (Shanghai), Brazílii (Sao Paulo), viacej ako 3000 zamestnancami a rozsiahlou sieťou obchodných partnerov je zastúpená v 66-tich krajinách sveta. Naše akcie sú obchodované na New York Stock Exchange pod symbolom TNC.

Od roku 2011 sa môžeme pochváliť priamym zastúpením v Českej a Slovenskej republike prostredníctvom spoločností TCS Česká republika, s.r.o. a TCS Slovenská republika, s.r.o..

TCS = Tennant Cleaning Solutions.

Našou misiou je:

  • Hľadať nové a lepšie riešenia v oblasti čistenia a upratovania, ktoré zvyšujú produktivitu, efektivitu a bezpečnosť pri zachovaní minimálnych dopadov na životné prostredie

Našou víziou je:

  • Vytvárať čistejší, zdravší a bezpečnejší svet

ČO PONÚKAME?

Jedným slovom RIEŠENIE.

Komplexné riešenie problematiky spojenej s upratovaním. Zhodnotíme podmienky priestorov, navrhneme optimálnu frekvenciu, rýchlosť a spôsob upratovania, vyšpecifikujeme nasadenie správnej strojovej technológie, doporučíme vhodné čistiace a ošetrujúce prostriedky, zaistíme pravidelné kontroly a servis upratovacej techniky, pomôžeme riešiť Váš problém.

Už od roku 1870 je meno TENNANT spojené s kvalitnými produktami, inovatívnymi riešeniami a otvoreným prístupom k našim zákazníkom. Spokojnosť klientov je naším prvoradým cieľom a je ústredným bodom našej činnosti. Je to dôvod a hlavný hnací motor vyrábať výkonné, kvalitné a bezpečné produkty a poskytovať širokú škálu predajných a popredajných služieb.

Vyskúšajte si nás!

AKÝ JE NÁŠ SORTIMENT?

Široké spektrum produktov – od profesionálnych vysávačov, jednokotúčových rozmývacích strojov, leštičiek, vysúšačov, čističov kobercov, podlahových umývacích automatov, zametacích strojov až po rozmanitú škálu komunálnej techniky a špeciálnu mechanizáciu – pomáha udržovať vnútorné aj vonkajšie priestory ČISTEJŠIE, ZDRAVŠIE A BEZPEČNEJŠIE.

Sme jednoznačne najvplyvnejší technologický vynálezca v oblasti čistenia a upratovania. Zaviazali sme sa neustále prehlbovať porozumenie požiadavkám našich zákazníkov a získavať predstavu o ich naliehavých a neustále sa meniacich potrebách. Na tomto základe a s využitím 140-ročných skúseností uvádzame na trh nové a unikátne produkty, ktoré sa vyznačujú predovšetkým:

  • Najvyššou kvalitou, spoľahlivosťou a najlepším čistiacim účinkom vo svojej triede (CLEAN)
  • Najvyššou produktivitou a efektivitou, ktoré znižujú požiadavky a náklady na upratovanie (LEAN)
  • Šetrným a ústretovým prístupom k životnému prostrediu (GREEN)

Naše produkty Vás presvedčia!

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, dopyt alebo potrebujete poznať cenu a dostupnosť našich produktov, využite náš dopytový formulár.


Súhlasím s podmienkami podmienkami spracovania osobných údajov


+421 949 181 351
info@tcs-slovakia.cz
https://www.tcs-slovakia.cz/

Používaním tohto webu súhlasíte, že využíva cookies pre reklamu. Viac informácií