+421 949 181 351 info@tcs-slovakia.sk

Servis

1

SERVIS A PREHLIADKY STROJOV TENNANT

TENNANT… V odvetí upratovacej techniky značka s viac ako 150 ročnou históriou. Od roku 1932, kedy Henry Tennant  skonštruoval pôvodne brúsku podlahového obloženia, sa pod značku TENNANT ukladajú generácie úsilia a skúseností. S touto pridanou hodnotou získavate kvalitný záručný a pozáručný servis na všetky vysávače, jednokotúčové leštičky, kobercové extraktory, umývacie automaty, zametacie stroje a komunálnu techniku značky TENNANT.

2

STROJE STÁLE V PREVÁDZKE

Čas prevádzkového výpadku Vášho stroja stojí peniaze, prenechajte tak starosť o stroje TENNANT a ich spoľahlivú prevádzku nášmu servisnému týmu. Vysoko kvalitný a technicky náročný produkt je prínosom jedine v prípade, že poskytované servisné služby sú na rovnako vysokej úrovni. Využite tak vysokú kompetenciu a skúsenosti nášho servisu, ktorý pomáha minimalizovať výpadky, kedy vďaka pravidelným prehliadkam a opatreniam im včas predchádza.

Naši servisní technici majú pod svoju kompetenciu pridelený určitý región, o ktorý sa dlhodobo starajú. Znalosť podmienok prevádzky strojov u zákazníka a optimálny sortiment náhradných dielov zaručuje minimálne výpadky strojov v prevádzke.

3

DOSTUPNOSŤ SERVISU A NÁHRADNÝCH DIELOV

Dispečing servisu prijíma objednávky servisu 24 hodín denne, vrátane víkendov a sviatkov. Garantovaný zásah servisného technika do 24 hodín od nahlásenia závady. Väčšinu závad na strojoch sa snažíme riešiť v mieste prevádzky zariadenia. Každý servisný technik je vybavený sadou náhradných dielov a spotrebného materiálu odpovedajúcemu potrebám regiónu. Pre prípad potreby pomôže centrálny sklad náhradných dielov na pobočke spoločnosti TCS Slovenská republika, s.r.o. v Púchove. Neštandartné náhradne diely s možnosťou dodávky do 48 hodín priamo z výrobného závodu a centrálneho skladu TENNANTU pre Európu v Holandsku.

POŽADAVKY NA SERVIS

  4

  ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY TENNANT

  Originálne náhradne diely TENNANT boli vyvinuté a testované v najnáročnejších podmienkach prevádzky, tak je zaručená ich spoľahlivosť, bezpečnosť a dlhá životnosť.

  Naša spoločnosť dodáva výhradne originálne náhradne diely pre všetky zariadenia značky TENNANT za výhodné ceny priamo od výrobcu! Garantujeme dodávku náhradných dielov 10 rokov po ukončení výroby!

  ÚSPORA NÁKLADOV

  Dlhoročné skúsenosti výrobcu sú v spojitosti s kvalitnými servisnými službami, presnou diagnostikou závad, kvalitnými originálnymi náhradnými dielmi a dobrou cenovou politikou garanciou efektívnosti služieb a tak úsporou nákladov.

  SLUŽBY POD ZMLUVOU

  Zahrňte dodávku ponúkaných služieb našej spoločnosti pod „Servisnú zmluvu“. Okrem zvýhodnených podmienok na dodávku náhradných dielov alebo prácu servisného technika sme pripravení po vzájomnej konzultácii pripraviť návrh servisného zaistenia na mieru Vašich potrieb. Ponúkame tiež variantu Fullservis či Fullmaintainance zaistenia prevádzky Vašich strojov spojenej s ich financovaním.

  ZÁKAZNÍCKY SERVIS


  +421 949 181 351

  servis@tcs-slovakia.sk

  www.tcs-slovakia.sk

  Kontaktujte nás

  Ak máte otázku, dopyt alebo potrebujete poznať cenu a dostupnosť našich produktov, využite náš dopytový formulár.
   Zvoľte si dĺžku záruky
   TCS Slovenská republika, s.r.o.
   +421 949 181 351
   info@tcs-slovakia.sk
   tcs-slovakia.sk