+421 949 181 351 info@tcs-slovakia.sk

Komunálný zametací stroj GREEN MAMCHINES 500ze

Green Machines 500ze je prvým vakuovým zametacím strojom na svete, ktorý je poháňaný batériou bez líthia.
Zametací stroj je navrhnutý pre zákazníkov, ktorí požadujú neustále ešte čistejšie a tichšie riešenie zametania pre prostredie centier miest a obcí.

Vďaka bezhlučnému tranzitnému režimu, transportnej rýchlosti 25 km/hod a nezávislému odpruženiu všetkých 4 kolies, sa stroj 500ze dostane z depa do centra obce alebo města ticho a rýchlo, čo umožňuje upratanie skoro ráno, alebo neskoro v noci s minimálnym dopadom na obyvateľov.

Výkon stroja je zabezpečený dvojitým batériovým blokom na báze líthia, ktorý je možné dobiť len za štyri hodiny. Model 500ze neprodukuje žiadne výfukové splodiny alebo CO2 , čo znamená čerstvý vánok čistého vzduchu. Stroj 500ze poskytuje 8 hodín zametania na jedno nabitie (certfikované TÜV) a schopnosť dobitia za 4 hodiny umožňuje, aby stroj vyhovoval tým najnáročnejším zákazníkom.

Nerezový lopatkový vákuový ventilátor a troj-fázový cyklónový systém separácie prachu dotvára zametací stroj, ktorý ľahko vyhovie ťažkým prevádzkovým podmienkam vyskytujúcich sa v municipálnych aplikáciach.
Zariadenie pre tvorbu hmly, The Cloudmaker TM, poskytuje excelentnú kontrolu prachu pri spotrebe vody až o 70% nižšej, než u konvenčných systémov pre pohltenie prachu.

Prečo zametací stroj Green Machines 500ze?

S vlastnosťami, akými sú osem-hodinová pracovná doba, zásobní zmetáku 0,75 m3, pracovný záber 1800 mm, systém ovládania zametania jediným spínačom, malý polomer otáčania pre výbornú manévrovatelnosť na parkoviskách, vybavenie klimatizáciou, vyhrievaným čelným sklom alebo tlakovou pištolou, je stroj Green Machines 500ze triedou samou pre seba.


Máte záujem o naše produkty? dopyt

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, dopyt alebo potrebujete poznať cenu a dostupnosť našich produktov, využite náš dopytový formulár.
    Zvoľte si dĺžku záruky
    TCS Slovenská republika, s.r.o.
    +421 949 181 351
    info@tcs-slovakia.sk
    tcs-slovakia.sk